Hata Bildir & Öneride Bulun

Oyunumuz, web sitemiz ve uygulamamız hakkındaki görüş ve önerilerinizi, karşılaştığınız sorunları bizimle paylaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en kısa sürede yanıt verilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

867 Mesaj Var


F
fatih
demiş ki

bakın beni nolur cidiye alın. interneti olmayan yerlerde oyunu oynamak istiyoruz. yani indirmek

Harf Lütfen!
demiş ki

Oyunun öncelikli olarak hatalarının giderilmesi gerekiyordu. Şu anki hali ile birçok hatadan arındırıldı. Bu aşamadan sonra indirilebilir sürümü de yakında hazır olacak.

İlayda
demiş ki

Ödülü veya bir maddi-manevi değeri var mı?

Harf Lütfen!
demiş ki

Şu an aktif olarak ödüllü yarışmamız bulunmuyor. Oyunla ilgili geliştirmeler/testler bittiğinde ödüllü yarışmalarımız başlayacak.

E
Eren
demiş ki

bu oyunu ndirmek istiyoruz. yayınlamayın, bize yanıt verin. her yerde internet yok. internetsiz yerlerde indirip kendimiz oynayalım.Hatta okullarda beli seviyelere kullanılması, uyarlanması için; kendimiz soru ekleyelim..Sessiz kalmayın! N'olur!

L
lulalu
demiş ki

başta harh lütfen diyo orda ne yapıcaz ki

I
isimsiz
demiş ki

Samsung Galaxy s4'e inmiyo lütfen bu sorunu halledin

F
Fatıh
demiş ki

Artık indirmek istiyoruz!

E
Erkan TUZCU
demiş ki

Hocam öncelikle emeğinize sağlık diyorum. Zamanla mutlaka eksikler giderilecektir. Önemli olan olumlu/olumsuz tüm eleştirilere yapıcı olarak bakıp oyunu geliştirmeye devam etmektir sanırım. Programı geliştirme anlamında yaşayabileceğiniz en büyük problemin telif sıkıntısı olduğunu, oyunun temelinin Ali İhsan VAROL'un sunuculuğunu yaptığı "Kelime Oyunu" ile birebir örtüştüğünü düşünüyorum. İnşallah böyle bir şey olmaz tabi. Ama Facebook eklentisi falan işin içine girince, bu kadar emek verdikten sonra oyun tutsa bir türlü tutmasa bir türlü durumuna düşülmez inşallah...

E
Emrah
demiş ki

Başarılı bir uygulama olmuş. Beğendim. Tebrikler.

A
Ayşe
demiş ki

Hocam gerçekten çok güzel, çok zevkli. bazen imla hataları oluyo. onlara da dikkat ederseniz çok daha güzel olucak

A
Agis
demiş ki

TAM EKRAN ÇALISMIYO

Harf Lütfen!
demiş ki

Bu özelliği geçici olarak devre dışı bıraktım. Çünkü Flash tam ekranda klavye girdisine izin vermiyor.

Mesaj Yazın