Hata Bildir & Öneride Bulun

Oyunumuz, web sitemiz ve uygulamamız hakkındaki görüş ve önerilerinizi, karşılaştığınız sorunları bizimle paylaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en kısa sürede yanıt verilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

996 Mesaj Var


M
Murat
demiş ki

Tatil Hediyesi olarak oyunu yayınlamanızı bekliyoruz.
Oyunu Ne zaman yayınlayacaksınız?Lütfen cevap verin .Sabırsızlıkla bekliyoruz.İyi çalışmalar

Harf Lütfen!
demiş ki

Oyun şu an yayında, aşağıdaki linkten oynayabilirsiniz.

http://biltek.info/harflutfen/

A
alpu
demiş ki

Başarılarınızın devamını diliyorum. Kaç aya çıkar tahminen.

M
Metin
demiş ki

Ahmet Bey Sorun Çıkmaz.Merak Etmeyin.Yayından Kaldırıldı Program.Birde İçerik ,ses,ve tür değiştiğinden itiraz edemezler.En Önemli nokta ticari amaç gütmemesi.
Sabırsızlıkla bekliyoruz.Müthiş bir iş çıkarmışsınız.Hem tasarım hemde içerik olarak.
Okullarda çok eğlenceli ve verimli derslerin işlenmesine katkısı olacağı içinde büyük bir hayır işlemiş olacaksınız.Saygılar

H
hidayet
demiş ki

merhaba
hocam öncelikle çalışmalarınız için teşekkürler

çok güzel bir çalışma inşallah en kısa sürede yayınlanır.
kocaelide heryıl 6 sınıflara tablet bilgisayar dağıtılıyor.
yüzbinlerce öğrencide tablet var ama eba gibi bir platformda böyle 1 tane faydalı yazılım yok.


yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz....

M
mustafa
demiş ki

Diğer oyun bbnet üzerinden önce fla dosyaları, bunu göndermeyeceğiniz anlaşılınca da swf dosyaları sizden defalarca istenmesine rağmen duymazlıktan geldiniz...
Bu davranışınızdan dolayı size gıyabınızda çok sinirlenmiştim. Ben hiç yapmadığım bir şekilde sizi protesto ediyor ve oyununuzu oynamayacağımı bildiriyorum. BBnet'den gelen tüm arkadaşlara da bunu tavsiye ediyorum.

Harf Lütfen!
demiş ki

Bu konu ile ilgili birkaç açıklama yapmak istiyorum.

İlk olarak oyunu herhalde benden çok yayınlamak isteyen başka kimse yoktur. Fakat daha oyun ile ilgili duyuru yaptığım günlerde yayın koordinatörü tarafından yasal sorun çıkacağına dair doğrudan mesaj gelince ben de geri adım atmak zorunda kaldım.

Oyunun bir eğitim oyunu olduğuna, kar amacı/satış gibi durumlar olmadığına dair birçok mesaj atmama rağmen hiçbir şekilde olumlu yanıt alamadım. Siz de takdir edersiniz ki böyle bir durumda oyununun dosyalarını paylaşmam doğru olmaz, benim için büyük sıkıntı çıkarabilirdi. Çünkü internet üzerinde bir dosya yayıldığı an bunun önüne geçmeniz imkansız oluyor.

Oyuna olan istekleri hiçbir zaman görmemezlikten gelmedim, hemen her yoruma, her isteğe neden yayınlayamadığımı belirten cevaplar verdim.

Şimdi oyunun orjinal oyundan tamamen farklı bir görünüme kavuşturdum. Yayıncı tarafından olumsuz bir durum olmazsa yayınlayacağım.

Görüşlerinize saygı duyuyor, ilginize teşekkür ediyorum.

E
eras63
demiş ki

hocam çok güze bir çalışma neden sorun çıksın ki taklitler aslını yaşatır :)

Harf Lütfen!
demiş ki

Hocam Kelime Oyunu'nu hazırladığımda daha yayınlamadan yayın koordinatörü benimle iletişime geçip yasal sorun çıkacağını, oyunun şu an mobil platformdaki versiyonu ile ilgili mahkeme işlemlerinin sürdüğünden söz etti. Gerçi o oyun hala yayından kaldırılmadı o da ayrı bir durum..

Genelde isim, tasarım ve sesler ile ilgili aşırı benzerlik/eşitlikler olduğu için bunların tamamını değiştirdim, bu sefer sorun çıkmayacağını ümit ediyorum.

< 1239899100

Mesaj Yazın