Hata Bildir & Öneride Bulun

Oyunumuz, web sitemiz ve uygulamamız hakkındaki görüş ve önerilerinizi, karşılaştığınız sorunları bizimle paylaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en kısa sürede yanıt verilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

966 Mesaj Var


D
Damla can
demiş ki

Sorular iyi hoş güzelde bide şu ismimizi kotu kotu kullanipta yarişanlar beni deli ediyor konsantre olamiyorum çözüm bulunursa sevinirim öyle isimleri atma gibi bişiy uygularsanız makbule geçer

Harf Lütfen!
demiş ki

Bu konu ile ilgili bir güncelleme yapacağız. Sadece üye katılımcıların isimlerini göster seçeneği olacak.

I
ipek altun
demiş ki

Neden üye olunmadan hediye kazanılmıyor

Harf Lütfen!
demiş ki

Aynı isimde onlarca kişi olabilir. Bu yüzden e-posta adresi ile üye olduğunuzda ödül kazanma durumunda kazanan kişiye ulaşabiliriz.

Z
Zda
demiş ki

Oyuna üye oldum fakat oynamak için birkaç bilgi girin diyo ve o bilgilerin içinde kategori seçin diyo ama kategoriyi yazacak veya işaretleyecek bir yer yok o yüzden oyunu oynayamıyorum

Harf Lütfen!
demiş ki

Kullandığınız web tarayıcı ile ilgili bir problem olmuş olabilir. Kategori seçimi menüsü gözükmemiştir. Kategoriyi tıklayarak seçebilirsiniz.

Z
zehranur okcu
demiş ki

yurdumuzda bir ırmak diyor fakat 5 haneli 2 ırmak var harf aldım 3.harf geldi''R'' imiş ama fırat ve meriçte aynı 3. harfleri.

Z
zehranur okcu
demiş ki

her telden 7000 puan aldım ama sıralamalarda yokum

Harf Lütfen!
demiş ki

En iyiler listesinde yer almak için üye olmanız gerekiyor. Ziyaretçi skorları sadece canlı skor tablosunda gözükmektedir.

A
abbas demiryürek
demiş ki

genel sorusu"Ucuna yem,tüy,ipek vs takılarak balık yakalamak için kullanılan çengel biçimindeki alet" sorusunun cevabı OLTA olarak belirtilmiş. Oysa sorunun cevabı "İĞNE" olmalıydı. düzeltirseniz sevinirim. Selamlar.

A
abbas demiryürek
demiş ki

Selamlar.Hediye dağıtımını ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz?.Sorular ve cevaplar büyük ölçüde düzeltilmiş.Teşekkürler. Saygılar.

E
ELA NAZ HAKSAL
demiş ki

HANGİ ÖDÜLÜ KAZANDIĞIMIZI NASIL BİLECEĞİZ AYRICA PEK YAKINDA YAZAN ÖDÜLLERİN PUANLARINI BELİRLER MİSİNİZ TEŞEKKÜRLER...

Harf Lütfen!
demiş ki

Ödüllü yarışma açıldığında kendi ödülünüzü kendiniz seçebileceksiniz.

E
ELA NAZ HAKSAL
demiş ki

BU OYUN BİLGİ ALIŞVERİŞİ AÇISINDAN ÇOK GÜZEL AMA BAZI SORULARIN CEVAPLARI YANLIŞ BUNLARI TEKER TEKER YAZMAYA GEREK KALMADAN DÜZELTEBİLİR MİSİNİZ TEŞEKKÜRLER...

H
Hiranur Karagöz
demiş ki

çok güzel bir oyun.Bağımlılık yapıyor...

Mesaj Yazın