Hata Bildir & Öneride Bulun

Oyunumuz, web sitemiz ve uygulamamız hakkındaki görüş ve önerilerinizi, karşılaştığınız sorunları bizimle paylaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en kısa sürede yanıt verilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

951 Mesaj Var


A
alp
demiş ki

İlginiz için teşekkür ederim
Umarım indirilebilir versiyon katlarca daha hızlı olması dileği ile

Yine de bu hali bile mükemmel

A
alp
demiş ki

Merhaba oyunu çok beğendim.
Yalnız müzik kapatma tuşu olsaydı ve cevap açılırken daha hızlı gelseydi harfler daha iyi olurdu . harf alırken sıkıntı yok ama cevap yavaş oluyor bence o benim bilgisayardan nasıl hızlandırabilirimm

Harf Lütfen!
demiş ki

Şu an bazı bilgisayarlarda biraz yavaş çalışıyor, ben de fark ettim. Müzik açma/kapatma düğmesini en kısa sürede ekleyeceğim.

H
Hidayet
demiş ki

Öğretmenim elinize sağlık çok güzel oyun ,öğrencilerin hızlı düşünme yeteneklerini geliştiriçi olması ayrı bir güzellik .
(Yalnız indirilmiyor bilgileriniz)
Yine de teşekkürler

Harf Lütfen!
demiş ki

Düşünceleriniz için teşekkür ederim. İndirilebilir sürümü hazır olduğunda siteden indirebileceksiniz.

A
alpu
demiş ki

Oyunu neden indiremiyorum.

Harf Lütfen!
demiş ki

Oyunun indirilebilir sürümü henüz hazır değil.

S
sivasweb.NET
demiş ki

Hocam, elinize sağlık ara ara takip ediyorum. Güzel bir çalışma olmuş, oynarken dikkatimi çekti. daha hızlı olabilmek adına cevap vermek istiyorum klavyeden CTRL tuşu, harf istiyorum da SHIFT tuşu kısayol olarak düşünülürse daha iyi olabilir. Saygılarımla İbrahim KURU

M
Murat
demiş ki

Tatil Hediyesi olarak oyunu yayınlamanızı bekliyoruz.
Oyunu Ne zaman yayınlayacaksınız?Lütfen cevap verin .Sabırsızlıkla bekliyoruz.İyi çalışmalar

Harf Lütfen!
demiş ki

Oyun şu an yayında, aşağıdaki linkten oynayabilirsiniz.

http://biltek.info/harflutfen/

A
alpu
demiş ki

Başarılarınızın devamını diliyorum. Kaç aya çıkar tahminen.

M
Metin
demiş ki

Ahmet Bey Sorun Çıkmaz.Merak Etmeyin.Yayından Kaldırıldı Program.Birde İçerik ,ses,ve tür değiştiğinden itiraz edemezler.En Önemli nokta ticari amaç gütmemesi.
Sabırsızlıkla bekliyoruz.Müthiş bir iş çıkarmışsınız.Hem tasarım hemde içerik olarak.
Okullarda çok eğlenceli ve verimli derslerin işlenmesine katkısı olacağı içinde büyük bir hayır işlemiş olacaksınız.Saygılar

H
hidayet
demiş ki

merhaba
hocam öncelikle çalışmalarınız için teşekkürler

çok güzel bir çalışma inşallah en kısa sürede yayınlanır.
kocaelide heryıl 6 sınıflara tablet bilgisayar dağıtılıyor.
yüzbinlerce öğrencide tablet var ama eba gibi bir platformda böyle 1 tane faydalı yazılım yok.


yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz....

M
mustafa
demiş ki

Diğer oyun bbnet üzerinden önce fla dosyaları, bunu göndermeyeceğiniz anlaşılınca da swf dosyaları sizden defalarca istenmesine rağmen duymazlıktan geldiniz...
Bu davranışınızdan dolayı size gıyabınızda çok sinirlenmiştim. Ben hiç yapmadığım bir şekilde sizi protesto ediyor ve oyununuzu oynamayacağımı bildiriyorum. BBnet'den gelen tüm arkadaşlara da bunu tavsiye ediyorum.

Harf Lütfen!
demiş ki

Bu konu ile ilgili birkaç açıklama yapmak istiyorum.

İlk olarak oyunu herhalde benden çok yayınlamak isteyen başka kimse yoktur. Fakat daha oyun ile ilgili duyuru yaptığım günlerde yayın koordinatörü tarafından yasal sorun çıkacağına dair doğrudan mesaj gelince ben de geri adım atmak zorunda kaldım.

Oyunun bir eğitim oyunu olduğuna, kar amacı/satış gibi durumlar olmadığına dair birçok mesaj atmama rağmen hiçbir şekilde olumlu yanıt alamadım. Siz de takdir edersiniz ki böyle bir durumda oyununun dosyalarını paylaşmam doğru olmaz, benim için büyük sıkıntı çıkarabilirdi. Çünkü internet üzerinde bir dosya yayıldığı an bunun önüne geçmeniz imkansız oluyor.

Oyuna olan istekleri hiçbir zaman görmemezlikten gelmedim, hemen her yoruma, her isteğe neden yayınlayamadığımı belirten cevaplar verdim.

Şimdi oyunun orjinal oyundan tamamen farklı bir görünüme kavuşturdum. Yayıncı tarafından olumsuz bir durum olmazsa yayınlayacağım.

Görüşlerinize saygı duyuyor, ilginize teşekkür ediyorum.

< 12393949596 >

Mesaj Yazın