Hata Bildir & Öneride Bulun

Oyunumuz, web sitemiz ve uygulamamız hakkındaki görüş ve önerilerinizi, karşılaştığınız sorunları bizimle paylaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en kısa sürede yanıt verilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

978 Mesaj Var


K
kuntoğlu
demiş ki

oyun çok güzel ancak geliştirilmeli. din kültürü kısmında cennetteki kadına ne ad verilir diye bir soru sorulmuş. ve yanıt olarakta nisa cevabı verilmiş. nisa cennetteki kadına verilen isim değil, cennetteki kadınlara verilen isimdir

Harf Lütfen!
demiş ki

Soruların birçoğunu ziyaretçiler gönderiyor, kontrolden geçtikten sonra yayına alıyorum. Bahsettiğiniz soruyu düzenleyeceğim. Bildiriminiz için teşekkür ederim.

A
anonim
demiş ki

Aynı sorular çok sık çıkıyor.

Harf Lütfen!
demiş ki

Özellikle bazı ders kategorilerinde şimdilik çok fazla soru bulunmuyor, oyun şu anda toplamda 3200 soruya ulaştı. Sorular havuzdan rastgele seçiliyor, dar havuzlarda aynı soru çıkması ihtimali daha fazla elbette.

Siz de soru göndererek katkıda bulunabilirsiniz.

E
ernur
demiş ki

hocam gerçekten çok güzel devamlı oynuyorum hem bizim bilmediğimiz kelimeleri öğrenmemize sağlıyor

Y
yankı
demiş ki

ayrıca

Tam ekran oynarken cevap verilemiyor...

Harf Lütfen!
demiş ki

Evet, bu sorun Flash Player'dan kaynaklanıyor, Flash Player güvenlik sebebiyle tam ekranda klavye girişlerine izin vermiyor maalesef, sanal klavye oluşmayı düşünüyorum tam ekran için.

Y
Yankı
demiş ki

Bence arada farklı müzik çalıp bunu kim söylüyor? gibi sorular sorulsa daha iyi olur...

Ayrıca,Okul dersleri dışında indirip, kendi branşımızda sorular hazırlayıp çevrımdişi da kullansak... Müthiş olurdu... Özellikle İlkokul 123 seviyesi için... ve İnternet olmayan yerler için

Harf Lütfen!
demiş ki

İndirilebilir sürümü yakında hazır olacak, müzik ekleme konusuna sıcak bakmıyorum, hem sorun çıkabilir hem de oyunu yavaşlatacaktır.

E
emine
demiş ki

gerçekten hocam çok güzel işler yapıyorsunuz bu oyunu çok kullanışlı yapmışsınız elinize sağlık.daimi takipçinizim bundan sonra :)

Harf Lütfen!
demiş ki

Düşünceleriniz için teşekkür ederim, oyun ile ilgili çalışmalarım devam ediyor. Siz de dilerseniz soru göndererek, görüş ve önerilerinizi belirterek katkıda bulunabilirsiniz.

A
alp
demiş ki

Tekrardan merhaba, rhatsız edıyorum kbakmayın

İndirilebilir versiyonda

ses aç kapama ve daha hızlı cevaplama olacak mı_?

ve

ne zaman indirebileceğiz bir kaç ay mı bir kaç hafta mı yani.. kesin bir zaman dilimi olmasa dahi, bir süre istiyoruz ) saygılar

Harf Lütfen!
demiş ki

Şu an için kesin bir tarih veremem. Bilgisayardan çalışan sürümü daha hızlı olacak elbette.

Ses açıp kapatma özelliğini ekledim. Tam ekran oynama seçeneği var sırada.

A
alp
demiş ki

İlginiz için teşekkür ederim
Umarım indirilebilir versiyon katlarca daha hızlı olması dileği ile

Yine de bu hali bile mükemmel

A
alp
demiş ki

Merhaba oyunu çok beğendim.
Yalnız müzik kapatma tuşu olsaydı ve cevap açılırken daha hızlı gelseydi harfler daha iyi olurdu . harf alırken sıkıntı yok ama cevap yavaş oluyor bence o benim bilgisayardan nasıl hızlandırabilirimm

Harf Lütfen!
demiş ki

Şu an bazı bilgisayarlarda biraz yavaş çalışıyor, ben de fark ettim. Müzik açma/kapatma düğmesini en kısa sürede ekleyeceğim.

H
Hidayet
demiş ki

Öğretmenim elinize sağlık çok güzel oyun ,öğrencilerin hızlı düşünme yeteneklerini geliştiriçi olması ayrı bir güzellik .
(Yalnız indirilmiyor bilgileriniz)
Yine de teşekkürler

Harf Lütfen!
demiş ki

Düşünceleriniz için teşekkür ederim. İndirilebilir sürümü hazır olduğunda siteden indirebileceksiniz.

< 12395969798 >

Mesaj Yazın