Hata Bildir & Öneride Bulun

Oyunumuz, web sitemiz ve uygulamamız hakkındaki görüş ve önerilerinizi, karşılaştığınız sorunları bizimle paylaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en kısa sürede yanıt verilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

1002 Mesaj Var


Y
yankı
demiş ki

"BİR İNSANIN BABASININ EŞİNİN KIZI" cevabı ABLA çıktı oysaki BACI daha doğru bir kelime

Y
yankı
demiş ki

indirilebilir versiyon ne zaman çıkar.

Y
yankı
demiş ki

"HATALI KONUŞMAK FAYDASIZ SÖZ SÖYLEMEK MANALARINA GELEN ARAPÇA BİR KELİME. " sorusunda Cevap:LAGV dır Söyleyişi ise LAĞV. burada bence 2 cevap kabul olmalıydı!

Harf Lütfen!
demiş ki

Benzer harflerin kabulü için bir çalışma yapacağım. Örneğin G-Ğ, Ç-C gibi. Uyarınız için teşekkürler.

H
Hakkı T.
demiş ki

Bazan imla hataları olabiliyor cevaplarda. Dikkat edilse daha zevkli hale gelecek. Bir sabah bakmışız ki "İndir!" diye bir buton görmüşüz... İnş..

Harf Lütfen!
demiş ki

Soruları elimden geldiğince kontrol etmeye çalışıyorum, ufak tefek hatalar çıkabilir.

K
kuntoğlu
demiş ki

oyun çok güzel ancak geliştirilmeli. din kültürü kısmında cennetteki kadına ne ad verilir diye bir soru sorulmuş. ve yanıt olarakta nisa cevabı verilmiş. nisa cennetteki kadına verilen isim değil, cennetteki kadınlara verilen isimdir

Harf Lütfen!
demiş ki

Soruların birçoğunu ziyaretçiler gönderiyor, kontrolden geçtikten sonra yayına alıyorum. Bahsettiğiniz soruyu düzenleyeceğim. Bildiriminiz için teşekkür ederim.

A
anonim
demiş ki

Aynı sorular çok sık çıkıyor.

Harf Lütfen!
demiş ki

Özellikle bazı ders kategorilerinde şimdilik çok fazla soru bulunmuyor, oyun şu anda toplamda 3200 soruya ulaştı. Sorular havuzdan rastgele seçiliyor, dar havuzlarda aynı soru çıkması ihtimali daha fazla elbette.

Siz de soru göndererek katkıda bulunabilirsiniz.

E
ernur
demiş ki

hocam gerçekten çok güzel devamlı oynuyorum hem bizim bilmediğimiz kelimeleri öğrenmemize sağlıyor

Y
yankı
demiş ki

ayrıca

Tam ekran oynarken cevap verilemiyor...

Harf Lütfen!
demiş ki

Evet, bu sorun Flash Player'dan kaynaklanıyor, Flash Player güvenlik sebebiyle tam ekranda klavye girişlerine izin vermiyor maalesef, sanal klavye oluşmayı düşünüyorum tam ekran için.

Y
Yankı
demiş ki

Bence arada farklı müzik çalıp bunu kim söylüyor? gibi sorular sorulsa daha iyi olur...

Ayrıca,Okul dersleri dışında indirip, kendi branşımızda sorular hazırlayıp çevrımdişi da kullansak... Müthiş olurdu... Özellikle İlkokul 123 seviyesi için... ve İnternet olmayan yerler için

Harf Lütfen!
demiş ki

İndirilebilir sürümü yakında hazır olacak, müzik ekleme konusuna sıcak bakmıyorum, hem sorun çıkabilir hem de oyunu yavaşlatacaktır.

E
emine
demiş ki

gerçekten hocam çok güzel işler yapıyorsunuz bu oyunu çok kullanışlı yapmışsınız elinize sağlık.daimi takipçinizim bundan sonra :)

Harf Lütfen!
demiş ki

Düşünceleriniz için teşekkür ederim, oyun ile ilgili çalışmalarım devam ediyor. Siz de dilerseniz soru göndererek, görüş ve önerilerinizi belirterek katkıda bulunabilirsiniz.

Mesaj Yazın